THE 2-MINUTE RULE FOR کارشناسی خودرو انلاین

The 2-Minute Rule for کارشناسی خودرو انلاین

The 2-Minute Rule for کارشناسی خودرو انلاین

Blog Article

شما با استفاده از این روش می توانید از سلامت خودرو اطمینان کامل پیدا کنید و ایرادات خودرو را تشخیص دهید.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خدمات خودرو خود را به ما بسپارید.

پس از اینکه مراحل کارشناسی حضوری خودرو توسط کارشناس خودرو آنلاین انجام شد، یک گزارش جامع از کارشناسی آنلاین خودرو به شما تحویل داده می‌شود.

در تمامی مناطق تحت پوشش وجدیدترین امکانات  در کمترین زمان کارشناسی شما بصورت آنلاین پذیرفته می شود ونزدیکترین کارشناس درمحل شما حضور پیدا می نماید

هزینه کارشناسی خودرو بستگی به نوع خودرو، تیپ خودرو و سال تولید آن دارد. هر چقدر خودرو شما گران قیمت و لوکس تر باشد، هزینه کارشناسی خودرو هم بالاتر است و این بسیار بسیار طبیعی است.

خرید خودرو دسته دوم همیشه با چالش‌هایی همراه است. قیمت خودرو را چطور تعیین کنیم؟ آیا خودرو از لحاظ فنی همانطور است که مالک آن ادعا کرده است؟ این سوالات و چندین سوال مشابه همیشه در ذهن افرادی است که به سراغ خرید خودروهای دسته دوم می‌روند.

تجهیزات جانبی خودرو شامل آینه بغل برقی، دوربین دنده عقب، چراغ مه شکن، سردکننده و گرم کن صندلی، سانروف، سنسور پارک، سیستم گرمایشی و سرمایشی، صندلی های مخصوص اسپرت، سیستم ایمنی ترمز خودرو، حافظه صندلی، قابلیت تنظیم کارشناسی خودرو انلاین ارتفاع و….می باشد.

در این بخش مواردی از جمله وجود آسیب روی سقف خودرو، وجود آسیب دیدگی روی شاسی خودرو و کارشناسی و تشخیص قطعات تعویضی بدنه خودرو بررسی می شود.

برآورد قیمت خودروی کارکرده در خودرو۴۵ چگونه انجام می‌شود؟

به همین دلیل افرادی که قصد خرید خودرو دست دوم را دارند، برای اطمینان حاصل کردن از کارکرد صحیح خودرو، به کارشناسی خودرو نیاز دارند که در این مقاله به طور کامل به کارشناسی خودرو، معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو و کارشناسی خودرو در محل می پردازیم.

در برخی از تصادفات شدید، ضربه و آسیب دیدگی به قدری زیاد می باشد که امکان تعمیر آن وجود ندارد و تنها راه تعویض کلی آن قطعه می باشد.

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو خارجیقیمت محصولات ایران خودروقیمت خودرو سایپاقیمت خودرو صفرخرید خودروکارشناسی خودروخرید اقساطی خودروخلافی خودروتعویض پلاک

همراه مکانیک در تمام این سال‌ها، برای محقق کردن شعار خود، تلاش کرده است تا در تمام مراحل خرید و فروش خودرو، ازجمله کارشناسی خودرو و کمک‌ به محاسبه قیمت روز خودرو کارکرده، در کنار شما باشد.

دربالای همین صفحه ازقسمت شهرهای تحت پوشش میتوانید استان وشهر محل پوشش کارکیتا رااستعلام بگیرید ودرخواست کارشناسی ارسال نمائید.

Report this page